Szkola Podstawowa w Borku Starym
::  Strona główna  ::  Dokumenty szkoły  ::  Nauczyciele  ::  Kontakt  ::
Menu
Strona główna
Uczniowie
Nauczyciele
Dokumenty Szkoły
Rada Rodziców
Podział godzin
Kółka zainteresowań
Zajęcia dodatkowe
SKS
Kalendarz roku szkolnego 2021/2022
TERMINY WYWIADÓWEK
STOŁÓWKA
Czas trwania lekcji
 
REKRUTACJA DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH I KLASY I
 
Intertele
Intertele
 
Zdalne nauczanie
Intertele
 
Procedury
 
REKRUTACJA
 
KOMUNIKATY PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ NR 1
 
NASZA SZKOŁA REALIZUJE PROGRAMY - PROJEKTY:
Intertele


 Intertele


 Intertele


 Intertele


 Intertele


 Intertele


 Intertele


 Intertele


 Intertele


 Intertele


 Intertele


 Intertele


 Intertele


 
Tabliczka mnożenia
 
Popraw swoją ortografię i nie tylko
Intertele
 
KĄCIK MŁODEGO GRAFIKA
Prace naszych uczniów w konkursie "Polskie bajanie"
Prace laureatów międzynarodowego konkursu "Taką Cię kocham, moja Polsko"
Prace konkursowe "Jan Paweł II - w sercu i pamięci"
Prace konkursowe "Siecio-Żelki"
Prace konkursowe DBI
Komputerowe kartki świąteczne
 
Wyjeżdżasz za granicę?

Przeczytaj!
 
WIADOMOŚCI
Wejdź na stronę
Wejdź na stronę 
Wejdź na stronę
 
Galerie
Wzorowi w roku szkolnym 2019/2020
Wzorowi w I półroczu 2019/2020
Wzorowi w roku szkolnym 2018/2019
Wzorowi w I półroczu 2018/2019
Wzorowi w roku szkolnym 2017/2018
Wzorowi w I półroczu 2017/2018
Wzorowi w roku szkolnym 2016/2017
Wzorowi w I półroczu 2016/2017
Wzorowi w roku szkolnym 2015/2016
Prace naszych uczniów w konkursie "Polskie bajanie"
Wzorowi w I półroczu 2015/2016
Prace laureatów międzynarodowego konkursu "Taką Cię kocham, moja Polsko"
Wzorowi w roku szkolnym 2014/2015
Wzorowi w I półroczu 2014/2015
Wzorowi w roku szkolnym 2013/2014
Wzorowi w I półroczu 2013/2014
Wzorowi w roku szkolnym 2012/2013
Wzorowi w I półroczu 2012/2013
Wzorowi w roku szkolnym 2011/2012
Komputerowe kartki wielkanocne 2012
Wzorowi w I półroczu 2011/2012
Wzorowi w roku szkolnym 2010/2011
Wzorowi w I półroczu 2010/2011
Wzorowi w roku szkolnym 2009/2010
Wzorowi w I półroczu 2009/2010
Wzorowi w roku szkolnym 2008/09
Wzorowi w I półroczu 2008/09
Wzorowi w roku szk. 2007/08
XXIV Rajd Pieszy
Wzorowi w I półroczu 2007/08
Dzień Matki 2005
Rajd Hermanowa 2005
Zakończenie roku 2005
Jasełka 2005
Dzień Babci i Dziadka 2006
Święto Wiosny 2006
Rajd Budziwój 2006
Najlepsi w roku szk. 2005/06
XXII Rajd Kielnarowa 2006
Jasełka 2006
Wzorowi w roku szk. 2006/07
 
O Borku Starym
Historia
Walory krajobrazu
Walory szaty roślinnej
Świat zwierzęcy
Wody podziemne, gleby, kopaliny
Drogi
Walory architektury wiejskiej
Miejsca, osoby i przedmioty kultu
Gwara w Borku Starym
Autorytety
 
Izba Pamiątek Przeszłości
Ocalić od zapomnienia
Napisali o Izbie
Zobacz
 
Humor

Humor szkolny
Humor zeszytów
 
Dziecko w sieci
Dziecko w sieci - wejdź na stronę www.Dzieckowsieci.pl
 
E-mail
 
Informacja PZU SA

Informacja dla rodziców
 
Przyjaciele Szkoły
Podziękowania dla ...
 
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW I PROGRAMÓW NA ROK SZKOLNY 2016/2017
 
Program Ślady Przeszłości

 Nasz udział 2006/07
 Prezentacja w stolicy 2007
 Nasz udział 2007/08
przeczytaj artykuł na stronie Podkarpackiego Kuratora oświaty

 Nasz udział 2008/09
 Nasz udział 2009/10
 
Centrum Edukacji Obywatelskiej
Wejdź na stronę www.ceo.org.pl
 
Szkolny tenis stołowy
PHP-NukeW dniach 18 - 19 kwietnia odbyły się szkolne indywidualne eliminacje igrzysk sportowych w tenisie stołowym. Zainteresowanie zawodami było tak duże, że rozgrywki początkowo planowane na jeden dzień, trzeba było przedłużyć na 2 dni.
Walka o tytuł mistrza szkoły była bardzo wyrównana, ale wszyscy grali zgodnie z zasadami fair play. Dlatego pogratulować trzeba wszystkim, nie tylko tym, którzy zdobyli medale. Okazało się, że nasza kadra jest bardzo wyrównana, a wszyscy zawodnicy reprezentują wysoki poziom...

W poszczególnych kategoriach wyniki są następujące:

I. Chłopcy - kategoria żaków:

Szymon Filip - I miejsce,
Michał Krzanowski - II miejsce,
Karol Makara - III miejsce.

II. Dziewczynki - kategoria żaków:

Anna Szura - I miejsce,
Karolina Grządziel - II miejsce,
Karolina Baran - III miejsce.

III. Chłopcy - kategoria młodzików:

Tomasz Czechowicz - I miejsce,
Michał Ślęczka - II miejsce,
Sebastian Kocój - III miejsce.

IV. Dziewczynki - kategoria młodzików:

Aneta Krzanowska - I miejsce,
Magdalena Pluta - II miejsce,
Izabela Marszałek - III miejsce.

Zwyciezcy otrzymali medale, pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w rozgrywkach gminnych.


 
Pokrewne linki
· Więcej o PHP-Nuke
· Napisane przez lucbor52


Najczęściej czytany artykuł o PHP-Nuke:
Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

 
Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4.33
Głosów: 6


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły

 
Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku

 
Parse error: syntax error, unexpected T_VARIABLE in /www/virtual/s/spborek/htdocs/modules/News/comments.php on line 296