Ogólnopolski sukces Huberta
Data: 18-03-2018 o godz. 00:00:00
Temat: PHP-Nuke


W lutym bieżącego roku Reksio – bohater kreskówek i książek dla dzieci, obchodził swoje 50 urodziny. W ramach obchodów okrągłego jubileuszu Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle zorganizowało ogólnopolski konkurs plastyczny  pod hasłem „Mój przyjaciel z dobranocki Reksio”, w którym wzięli udział najmłodsi wychowankowie naszej szkoły. Konkurs został zorganizowany w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.
Istotnym elementem działania w ramach konkursu było głośne czytanie dzieciom przygód Reksia i jego przyjaciół, które były inspiracją do wykonania przez najmłodszych prac plastycznych.

Przedsięwzięcie zostało objęte patronatem honorowym Fundacji ABCXXI, Muzeum Dobranocek w Rzeszowie, Fundacji Reksio im. Haliny i Lechosława Marszałków, Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz Burmistrza Miasta Jasła. Konkurs cieszył się wielkim powodzeniem, łącznie wpłynęło 185 prac z 124 placówek oświatowych z terenu całej Polski.
Z satysfakcją informujemy, że wśród laureatów konkursu znalazł się wychowanek Punktu Przedszkolnego – Hubert Trzyna. Zdobył wyróżnienie specjalne - otrzymał dyplom i nagrodę rzeczową.
Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy Hubertowi dalszych osiągnięć.

                                                                                                                                     Joanna KrztońArtykuł jest z Szkola Podstawowa w Borku Starym
http://www.spborek.itl.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.spborek.itl.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1105