Dzień Bibliotek i Bibliotekarza
Data: 03-06-2018 o godz. 00:00:00
Temat: PHP-Nuke


Każda książka żyje tyle razy,
ile razy została przeczytana.

8 maja obchodzony jest Dzień Bibliotek i Bibliotekarza, dlatego dzieci z zerówki wybrały się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Borku Starym na zajęcia biblioteczne.
Najpierw złożyły życzenia pani bibliotekarce i podarowały jej własnoręcznie zrobione laurki i gałązkę kwitnącej wiśni. Następnie zapoznały się ze sposobem funkcjonowania biblioteki oraz zasadami, które w niej obowiązują.

Mali czytelnicy dowiedzieli się jakie książki mogą wypożyczyć w bibliotece, jak należy o nie dbać oraz jakie nowości książkowe dla dzieci, pojawiły się w ostatnim czasie.
W trakcie spotkania, dzieci rysowały swoich ulubionych bohaterów książkowych, a także śpiewały piosenki których ostatnio nauczyły się w szkole.
Z  okazji Dnia Bibliotek i Bibliotekarza składamy najlepsze życzenia wszystkim pracownikom bibliotek, a szczególnie bibliotekarzom nam bliskim, czyli pani Grażynie Szura - bibliotekarce Gminnej Biblioteki Publicznej w Borku Starym oraz  pani Ani Filip – pracującej w naszej bibliotece szkolnej.
Dziękujemy za owocną współpracę i życzymy wytrwałości oraz kreatywnych działań w propagowaniu czytelnictwa. Aby każdy z przyjemnością sięgał po książkę zgodnie ze swoimi zainteresowaniami oraz potrzebami edukacyjnymi i zawodowymi.

                                                                                                                                Elżbieta KoniewiczArtykuł jest z Szkola Podstawowa w Borku Starym
http://www.spborek.itl.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.spborek.itl.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1129