Szkolny Konkurs Biblioteczny
Data: 14-12-2019 o godz. 00:00:00
Temat: PHP-Nuke


Zorganizowany przez bibliotekę szkolną konkurs plastyczny na plakat najciekawszej książki spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony wszystkich uczniów naszej szkoły. Plakat mógł być wykonany dowolną techniką, a pomysłowość i oryginalność wykonanej pracy była jego dodatkowym atutem.
W bardzo krótkim czasie zaczęły wpływać liczne prace, które świadczyły o dużej różnorodności czytelniczej naszych uczniów. Jury ze względu na dużą ilość prac wyłoniło zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych.
Miło nam poinformować, że w kategorii klas PP-kl.0 - I miejsce zajęła Lena Bernatowicz z kl. 0, II - Lena Szczypek z kl.0, III - Magdalena Chrzan z PP.

W kategorii klas I-III I miejsce zajęła Lena Kościółek z kl. III, II - Tymoteusz Gałek z kl. III, III - Wiktoria Pajda z kl. II. W tej kategorii wyróżniono pracę Blanki Patrzyk z kl. II.
W kategorii klas IV-VIII - I miejsce zajął Franciszek Pociask z kl. VI, II - Karolina Szczepańska z kl. Va, III - Jakub Wilk z kl. Va, a wyróżnienie zdobyła praca Patrycji Chruściel z kl.VI.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!

                                                                                                                                          Anna FilipArtykuł jest z Szkola Podstawowa w Borku Starym
http://www.spborek.itl.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.spborek.itl.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1315