WAKACJE!!!
Data: 24-06-2006 o godz. 01:07:27
Temat: PHP-Nuke


Nadeszły upragnione wakacje. Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2005/06 rozpoczęła się od wysłuchania Mszy Św. w Kościele Parafialnym. Po przejściu do szkoły, rozpoczęła się akademia, przygotowana w znacznej mierze przez uczniów klasy szóstej i ich wychowawczynie, Panią Marię Horyń.
Spotkania związane z odejściem absolwentów oraz z zakończeniem roku, są okazją do pewnych podsumowań i refleksji...

Takiego podsumowania dokonał Pan Dyrektor Lucjan Osiadły. Wymienił wiele sukcesów jakie odnieśli uczniowie w różnego typu konkursach, turniejach i zawodach. Za największe osiągnięcie uznał dobry wynik sprawdzianu, w którym nasi szóstoklasiści osiągnęli średnią 28,50 pkt. Wynik ten był lepszy od średniej gminnej, powiatowej, wojewódzkiej, okręgowej (OKE) i ogólnopolskiej. Pogratulował uczniom sukcesu oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.


Następnie świadectwa z biało-czerwonym paskiem otrzymali uczniowie, którzy osiągnęli średnią ocen co najmniej 4,76. Ponadto nagrody ufundowane przez Komitet Rodzicielski otrzymali uczniowie za osiągnięcia sportowe, czytelnictwo itp. Cenne nagrody otrzymały sprzedawczynie w Sklepiku Szkolnym: Anna Biega i Anna Horyń. OPkazałe puchary za osiągnięcia sportowe otrzymali: Andżelika Paluch i Marcin Świst.Po zakończeniu uroczystości, absolwenci tradycyjnie posadzili na placu przedz szkołą drzewko.Warto obejrzeć galerię najlepszych uczniów naszej szkoły.

WESOŁYCH I ZDROWYCH WAKACJI DLA WSZYSTKICH!!!

Artykuł jest z Szkola Podstawowa w Borku Starym
http://www.spborek.itl.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.spborek.itl.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=19