Spotkanie przedszkolaków z Mikołajem
Data: 08-12-2009 o godz. 00:00:00
Temat: PHP-Nuke


4 grudnia dzieci od samego rana z niecierpliwością oczekiwały na przybycie Mikołaja.
Jak co roku nie zawiódł dzieci - do szkoły zajechał w towarzystwie księdza i oczywiście z workiem pełnym prezentów. Najpierw wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami wesoło przywitały miłego gościa piosenką powitalną "Witaj Mikołaju".
Mikołaj przez chwilę rozmawiał ze zgromadzonymi osobami na temat zachowania dzieci, by upewnić się, czy wszystkie były grzeczne. Następnie przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne podczas śpiewania piosenek o Mikołaju...

Najważniejszym punktem spotkania było odebranie paczki z rąk Mikołaja, które wywołało błysk w oku każdego dziecka. Wszystkie dzieci były tak szczęśliwe, że nawet nie zauważyły, że zawartość paczek różni się od tego, co zamawiały w licznych listach - rysunkach kierowanych do Mikołaja już od połowy listopada.
Ale to nie koniec naszego spotkania. Kiedy już nacieszyliśmy się prezentami to dopiero zaczęła się zabawa przy muzyce.
Dzieci tańczyły, a nawet próbowały nauczyć Mikołaja poruszania się w rytm piosenki "Co potrafi mały przedszkolaczek". Na koniec zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia.
W podziękowaniu za przybycie i piękne prezenty przedszkolaki wyrecytowały Mikołajowi wiersz "Dziękujemy Tobie Mikołaju Święty".
Radości nie było końca!!! Szkoda jedynie, że ten jakże ważny gość odwiedza nas tylko jeden raz w roku...

                                                                                                                                Joanna Bura
Artykuł jest z Szkola Podstawowa w Borku Starym
http://www.spborek.itl.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.spborek.itl.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=202