Złoto i srebro pingpongistów!
Data: 03-03-2007 o godz. 00:00:00
Temat: PHP-Nuke


27 lutego w naszej szkole odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - gry drużynowe dziewcząt i chłopców. Występ naszych szkolnych drużyn zakończył się sukcesem: drużyna chłopców zajęła I miejsce i złoty medal, a dziewczynki drugie miejsce i srebrny medal.
Zespół chłopców wystąpił w składzie: Nikodem Franczykowski i Rafał Warchoł, a dziewczynek: Paulina Brzostowska, Paulina Hnatko i Aneta Krzanowska. Trenerem obydwu zespołów jest Pan Zbigniew Biega. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na zawodach powiatowych...


A oto komplet wyników:

CHŁOPCY:

1. SP Borek Stary
2. SP Kielnarowa (Damian Tarnawski, Łukasz Maciołek, Paweł Kędzierski)
3. SP Budziwój (Paweł Paśko, Arkadiusz Słowik)
4. SP Matysówka (Arkadiusz Członka, Damian Bojda).

DZIEWCZYNKI:

1. SP Kielnarowa (Paulina Wanat, Małgorzata Fornal)
2. SP Borek Stary
3. SP Matysówka (Kamila Wasilewska, Izabela Dąbrowska).

Po dwa najlepsze zespoły w każdej kategorii awansowały na zawody powiatowe, które odbędą się w naszej szkole w dniach 6 i 7 marca.
Należy podkreślić, że wszyscy zawodnicy toczyli pojedynki w sportowej atmosferze. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy. Sponsorem nagród była Rada Sołecka w Borku Starym, której przewodniczącym jest Pan Stanisław Wojturski.
Gratulujemy sportowej walki i życzymy zespołom reprezentującym naszą gminę sukcesów na szczeblu powiatu.Artykuł jest z Szkola Podstawowa w Borku Starym
http://www.spborek.itl.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.spborek.itl.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=38