II miejsce futbolistów
Data: 27-03-2007 o godz. 00:00:00
Temat: PHP-Nuke

20 marca 2007 r. w pięknej hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Tyczynie odbył się IV Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum. W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych gminy Tyczyn.
Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Czechowicz, Dawid Dziedzina, Nikodem Franczykowski, Arkadiusz Patrzyk, Miłosz Pluta, Michał Ślęczka i Rafał Warchoł...

Nasi chłopcy dotarli do finału, w którym zmierzyli się ze Szkołą Podstawową w Tyczynie. Do ostatniej minuty prowadzili 1:0 i wydawało się, że zwycięstwo i puchar jest już w naszych rękach. Niestety, Tyczyn w ostatniej minucie wyrównał na 1:1 i o pierwszym miejscu zdecydowały rzuty karne. W karnych lepsi byli zawodnicy z Tyczyna i ostatecznie nasza drużyna zajęła II miejsce. Gratulujemy naszym chłopcom sukcesu i życzymy następnych osiągnięć. Drużynę przygotowywał i prowadził do boju Pan Andrzej Zając.

Nasza drużyna:

Stoją od lewej: Dawid Dziedzina (bramkarz), Rafał Warchoł, Nikodem Franczykowski, Miłosz Pluta,
                             Arkadiusz Patrzyk;  klęczą: Michał Ślęczka, Piotr Czechowicz