Sukcesy w Pucharze Burmistrza
Data: 29-03-2007 o godz. 00:00:00
Temat: PHP-Nuke

Zawodnicy reprezentujący naszą szkołę wzięli udział w XV Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Gminy Tyczyn, który odbył się 25 marca 2007 r. w Domu Ludowym w Kielnarowej. Borek Stary zajął w ogólnej punktacji drugie miejsce, za Kielnarową. Sukcesem zakończyły się indywidualne występy naszych pingpongistów.
Drugie miejsce w kategorii żak zajęła Gabriela Pietras, która otrzymała też nagrodę dla najmłodszej uczestniczki zawodów...

W kategorii młodzik Paulina Hnatko zajęła I miejsce, Karolina Brzostowska IV a Aneta Krzanowska V. Wśród chłopców w kategorii żak czwarte miejsce zajął Tomasz Czechowicz, piąte Michał Ślęczka a Michał Krzanowski (najmłodszy uczestnik zawodów) i Karol Makara zajęli miejsca 7-8. W kategorii młodzik zwyciężył Rafał Warchoł, a trzecie miejsce zajął Nikodem Franczykowski. Miejsca od 9 do 10 zajęli Piotr Czechowicz i Miłosz Pluta. W kategorii kadet drugie miejsce zajął Dawid Ślączka a piąte Paweł Budak.

Należy dodać, że w zawodach wzięło udział 35 zawodników, w tym: 22 z Kielnarowej, 12 z Borku Starego i 1 z Tyczyna.
Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom bardzo dobrych wyników i życzymy dalszych sukcesów.